Oferujemy nowe i poleasingowe samochody osobowe oraz dostawcze m.in.: Mercedes, Audi, BMW, Volvo, Lexus, Toyota, Ford, Volkswagen, Citroen, Renault, Fiat, KIA

1

Szukasz samochodu dla siebie/firmy?

Prześlij do nas: konfigurację auta, którego szukaszalbo ofertę, którą otrzymałeś od dealera albo zadzwoń do nas abyśmy mogli poznać Twoje preferencje

2

Wyszukamy dla Ciebie najlepszą ofertę

Zaproponujemy auta maksymalnie zbliżone do Twoich oczekiwań. Jeśli nie znajdziemy auta dostępnego od ręki, to zaproponujemy złożenie zamówienia produkcyjnego u dealera z wykorzystaniem naszego rabatu flotowego albo wyszkukanie auta zagranicą.

3

Podpisujesz umowę z autoryzowanym dealerem

Wszystkie nasze nowe auta pochodzą z polskiej sieci dealerskiej - podpisujesz umowę bezpośrednio z dealerem i od niego odbierzesz auto. My zadbamy, abyś skorzystał z wynegocjowanego przez nas wysokiego rabatu flotowego.

4

Pomożemy Ci sfinansować zakup.

Potrzebujesz leasingu, najmu, kredytu? Z nami to proste - dysponujemy ofertami wszystkich firm leasingowych i flotowych. Jeśli będziesz potrzebował ubezpieczenia, GAP, przedłużenia gwarancji, usług detailingowych itp. to pomożemy również w tym zakresie.

5

Odbiór auta i co dalej?

Odbierasz auto z salonu autoryzowanego dealera. Możemy też dostarczyć je we wskazane miejsce. Co dalej? jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzeby w związku z zawartą umową leasingu/najmu/kredytu to kontaktujesz się z nami. Wspieramy klientów w całym okresie leasingu/najmu/kredytu.